Zakázková výroba

Zakázková výroba představuje vrcholnou službu pro klienta. Umožňuje zhmotnit představy i těch nejnáročnějších klientů, kteří chtějí unikátní a osobité šperky.

Prvním krokem při zakázkové výrobě šperku je důkladná konzultace požadavků a představ klienta při osobním setkání. Díky svým zkušenostem jsem klientovi vždy ochotný poradit a nasměrovat ho k ideálnímu řešení. Dohodneme si základní parametry šperku jako jsou druh a velikost kamenů, způsob jejich fasování, ryzost, barva zlata a další. Vyrábím pouze zlaté šperky, a to většinou ze 14karátového zlata kvůli jeho ideálním vlastnostem. Nicméně není problém vyrobit šperky také z 18karátového zlata. Výsledkem setkání je pak načrtnutí orientačního návrhu šperku.

Na základě návrhu můj grafik zhotoví 3D vizualizaci, díky které si klient může navržený šperk důkladně prohlédnout ze všech stran a případně ještě navrhnout drobné úpravy.

Po finálním odsouhlasení se přechází k samotné výrobě šperku. Každému šperku věnuji náležitou péči a ručně ho opracovávám, jelikož věřím, že žádný stroj nedokáže nahradit práci zkušeného zlatníka.